At Kestanesi Balsamı (500 ml)

 • Bu ürünü paylaş

Bu ürün stokta yok

4060

Yeni ürün

Biorichi

65,00 TL kdv dahil

78,00 TL kdv dahil

Ferahlık ve serinlik vermesi sayesiyle cildin bakımına yardımcı olur.

Ürün Hakkında

 • Bir arkadaşına tavsiye et

  Bir arkadaşına tavsiye et

  At Kestanesi Balsamı (500 ml)

  At Kestanesi Balsamı (500 ml)

  Ferahlık ve serinlik vermesi sayesiyle cildin bakımına yardımcı olur.

  Alıcı :

  * Gerekli alanlar

    veya  İptal

 • Yazdır

NEYE İYİ GELİR?

ürün açıklama

At Kestanesi, Sapindaceae familyasından Aesculus cinsinde bir ağaç türüdür. Aktif bileşeni Aescin’dir. Aescin’in kılcal duvarlara zarar veren enzimlerin salınımını engellediği bilinmektedir.

* Eklemlerin, tendonların ve kasların şişmesi ve iltihaplanması rahatsızlıklarında etkilidir.

* Yorgunluk, ağrı, gece krampları, kaşınma ve bacaklardaki şişme rahatsızlıkları için kullanılır. Variste dolaşımı düzenleyici ve ağrıları azaltıcı etki gösterir.

* Damarlardaki şişkinlikleri azaltan ve kan dolaşım sistemini düzenleyen etkisi nedeni ile hemoroid (basur) rahatsızlıklarında ağrının giderilmesinde yardımcı olur.

* Bacak krampları ve bacaklardaki şişme ya da sıvı kaybına karşı kullanılır. Derin damar trombozu, donma ve bacak ülserine karşı da etkilidir.

* Başlıca kullanımı dolaşım yollarına yöneliktir. Zarar görmüş damarları sıkılaştırır. Ayrıca damarlardan dışarı sızan sıvıyı geri çekmeye yardımcı olur. Bu da damarlardaki şişme ve tıkanıklığı önler.

* Bacağınızda uyuşma, karıncalanma, yanma hissi sizi rahatsız ediyor, bu belirtiler neyin habercisi diyorsanız huzursuz bacak sendromunuz olabilir. Huzursuz Bacak Sendromuna karşı rahatlatıcı etkiye sahiptir.

*Doğumdan sonraki iki ay içerisinde azalmayan varisler için çok etkilidir.

Rosmarin, Arnica ve at kestanesi ekstresi içerir. Cilde pürüzsüzlük ve yumuşaklık hissi sağlamaya yardımcı olur. Ferahlık ve serinlik vermesi sayesiyle cildin bakımına yardımcı olur. İçeriğindeki mentolün sağladığı serinlik hissi ile cildin rahatlamasına yardımcı olur. Her gün mesajla vücuda uyguladıgınızda rahatlatır. Sürüldüğü alanda çabuk emilir, kalıntı bırakmaz ve kuru ciltleri nemlendirir. Kullanım: İhtiyaç duyduğunuz bölgeye günde 3 defa sürün ve ovarak yedirin!

İhtiyaç duyduğunuz bölgeye günde 3 defa sürün ve ovarak yedirin!

• Kan dolaşımının düzenlenmesine, tıkalı damarların açılmasına yardımcı olma özelliği sayesinde varislerin iyileşmesini hızlandırır. İhtiyaç duyduğunuz bölgeye günde 3 defa sürün ve ovarak yedirin!

• Gergin, hasar görmüş, yoğun şekilde varisleri olan ayak ve bacaklara bakım yapar.

• Yorgunluktan, zedelenmelerden, şişkinliklerden ve romatizmadan dolayı oluşan ağrıları hafifletir.

• İltihap giderici özelliği sayesinde kaslarda kramp oluşmasını engeller. Şişkinlikleri hafifletir.

Benzer Ürünler

YUKARI