Ecocare Sarımsaklı Şampuan (400 ml)

 • Bu ürünü paylaş

Bu ürün stokta yok

6730

Yeni ürün

Ecolinn

48,00 TL kdv dahil

60,00 TL kdv dahil

ecolinn sarımsaklı şampuan sarımsak ve ısırgan özü içermektedir.

Ürün Hakkında

 • Bir arkadaşına tavsiye et

  Bir arkadaşına tavsiye et

  Ecocare Sarımsaklı Şampuan (400 ml)

  Ecocare Sarımsaklı Şampuan (400 ml)

  ecolinn sarımsaklı şampuan sarımsak ve ısırgan özü içermektedir.

  Alıcı :

  * Gerekli alanlar

    veya  İptal

 • Yazdır

ürün açıklama

Ecolinn sarımsaklı şampuan sarımsak ve ısırgan özü içermektedir. Formülündeki doğal sarımsak özü çinkü, kalsiyum ve beya karoten yönünden zengindir. İçeriğindeki bu özler sayesinde saçı temizlerken aynı zamanda besler ve korur. Saçın kolay taranmasını sağlar, yumuşak ve parlak bir görünüm kazandırır. Her saç tipi ve sık kullanım için uygundur. İşlem görmüş, kuru ve yıpranmış saçlar için idealdir.

Sarımsağın saça faydaları

•Saç dökülmesini ciddi oranda azaltıyor.
•Eğer saçlarınız genetik olarak dökülmüyorsa, çevresel faktörlerden dolayı, yani saç derinizde olan hassaslaşmadan ve rahatsızlıktan dolayı dökülüyorsa, sarımsak bu dökülmeyi kısa sürede gözle görülür şekilde iyi azaltıyor.
•Saçta artış sağlıyor.
•Saç dökülmesini önlediği gibi yeni saçların çıkmasını da hızlandırıyor. Aynı zamanda saçları kalınlaştırıp daha hacimli görünmesine de yardımcı oluyor. Bir yandan da saça parlaklık kazandırıyor. Bu yüzden de saçın kalitesi yükseliyor; saçlar daha dolgun, parlak ve sağlıklı oluyor.
•Sarımsak kepek problemini bitiriyor. Direkt olarak saç derisine işlediğinden dolayı saç derisini güçlendiriyor. Bu yüzden kepeğe karşı da en etkili sonuçları veriyor.

Sarımsaklı şampuanın saça faydaları

Sarımsağın birçok faydası olmasına karşın kokusu maalesef kullanımını zorlaştıran bir etkendir. Sarımsaklı şampuanlar kokusuz üretildiğinden dolayı kullanımı epey kolaylaşıyor.

Sarımsaklı şampuanlar bitkisel ürünlerdir. İçerisinde birçok vitamin ve yağlar bulunur. Bu da saça ekstra bakım sağlar. Aynı zamanda sarımsaklı şampuanların herhangi bir yan etkisi de yoktur.

Gün boyunca saç şekillendiricilerin ısılarına maruz kalan ve boyadan yıpranan saçlara gözle görülür onarım sağlar. Bu şampuanlardan etkili sonucu alabilmek için ise en az bir ay düzenli olarak kullanılması gerekir.

Kullanım:

Ecocare şampuanı saçlarınıza uyguladıktan sonra saç diplerine parmak ucuyla masaj yapın ve iyice durulayın. İhtiyaca göre tekrarlayın.

Benzer Ürünler

YUKARI