Natural Propolisli Saç Bakım Kompleksi

 • Bu ürünü paylaş

Bu ürün stokta yok

VH-900

Yeni ürün

Venchi

159,90 TL kdv dahil

VENCHI Saç Bakım Kompleksinin içerdiği propolis ve diğer yardımcı doğal maddeler ile etki yaratarak saçın dipten uca kadar onarılmasına yardımcı olur.

Ürün Hakkında

 • Bir arkadaşına tavsiye et

  Bir arkadaşına tavsiye et

  Natural Propolisli Saç Bakım Kompleksi

  Natural Propolisli Saç Bakım Kompleksi

  VENCHI Saç Bakım Kompleksinin içerdiği propolis ve diğer yardımcı doğal maddeler ile etki yaratarak saçın dipten uca kadar onarılmasına yardımcı olur.

  Alıcı :

  * Gerekli alanlar

    veya  İptal

 • Yazdır

ürün açıklama

ARILARIN MUCİZEVİ ÜRÜNÜ PROPOLİS!

Propolis nedir?

Arılar sadece bal yapmaz! Arılar ayrıca, farklı bitki tomurcuklarından, yapraklardan, bitki gövdelerinden, her mevsim yeşil üzüm suyundan toplayıp propolis denilen reçinemsi bir bileşik biriktirirler.

Propolis arıların en mucize ürünüdür. Kullanımı ile ilgili faydaları tüm dünyada kanıtlanmıştır.

Arılar kovanlarını dış etkenlerden, mikroorganizmalardan ve diğer zararlı maddelerden korumak için üzerini propolisle kaplarlar. Propolis kovandaki larvalara, mantar ve bakterilere karşı antibiyotik etki gösterir.

İçeriğinin önemli bir bölümünü flavonoitlerin oluşturduğu propolisin bileşiminde, polifenoller, fenolik asitler ve bunların esterleri, terpenler, steroitler, B1, B2, C ve E vitaminleri, mineraller ve aminoasitler yer alır.

Propolisin bakterilere ve virüslere karşı olan antiseptik özelliği de bilinmektedir. Propolisin 21 bakteri türü, 9 mantar türü, 3 protozoa türü ve geniş bir virüs ağını etkisiz hale getirdiği ispat edilmiş ve tüm dünyada kabul görmüştür.

VENCHI Propolisli Saç Bakım Kompleksinin Saçlar Üzerindeki Etkisi ve Faydaları Nelerdir?

· Saçınız için gerekli en önemli vitaminleri içeriğinde bulundurur. (B1,B2 ve E vitaminilerdir)
· Propolisin antibakteriyel özelliği ile saç derinizin gözeneklerinin açılmasını ve saç köklerinin daha fazla oksijen almasını sağlar.
· B1, B2, C ve E vitaminin saç köklerine erişimini kolaylaştırıp hızlı bir şekilde nüfuz etmesini sağlayarak saçlarınızın dökülmesini engeller. Saçlarınızın yeniden canlanmasını sağlar.
· Saçlarınızın hızlı ve sağlıklı uzamasına katkıda bulunur. 
· Saçlarınızı yumuşak ve nemli hale getirir, saçlarınızın hacimli ve sağlıkla parlamasını sağlar
· Tüm saç tiplerinin kullanımına uygundur.

VENCHI Saç Bakım Kompleksinin içerdiği propolis ve diğer yardımcı doğal maddeler (Jojoba yağı, Hint yağı, Badem yağı, Zeytinyağı, Susam yağı, Terebentin yağı, Hardal yağı, lavanta yağı) ile etki yaratarak saçın dipten uca kadar onarılmasına yardımcı olur.

Benzer Ürünler

YUKARI