Trichogen Saç Bakım Seti

 • Bu ürünü paylaş

Bu ürün stokta yok

4099

Yeni ürün

Biorichi

125,00 TL kdv dahil

165,00 TL kdv dahil

günlük kullanıma uygun saç bakım setidir. şampuan ve serumdan oluşan setin içeriğindeki yumuşak aktif maddeler sayesinde, bakım şampuanı ile saç derisini kurutmadan nazikçe temizler ve bakımını yapar

Ürün Hakkında

 • Bir arkadaşına tavsiye et

  Bir arkadaşına tavsiye et

  Trichogen Saç Bakım Seti

  Trichogen Saç Bakım Seti

  günlük kullanıma uygun saç bakım setidir. şampuan ve serumdan oluşan setin içeriğindeki yumuşak aktif maddeler sayesinde, bakım şampuanı ile saç derisini kurutmadan nazikçe temizler ve bakımını yapar

  Alıcı :

  * Gerekli alanlar

    veya  İptal

 • Yazdır

NEYE İYİ GELİR?

ürün açıklama

Trichogen maddesi saç kaybını önler ve saç dökülmesine neden olan hormon DHT'yi (Dihydrotestosterone) parçalayarak yeniden saç çıkmasını destekler. Trichogen ayrıca saç derisindeki kan dolaşımını arttırır, sebum oluşumunu sağlar.

Günlük kullanıma uygun saç bakım setidir.Biorichi Trichogen Saç Bakım Seti, şampuan ve serumdan oluşur, içeriğindeki yumuşak aktif maddeler sayesinde, bakım şampuanı ile saç derisini kurutmadan nazikçe temizler ve bakımını yapar.

Eğer şu koşullar size uyuyorsa Biorichi Trichogen Saç Bakım Setini kullanabilirsiniz :

Doğal ekstraktlardan ve vitaminlerden oluşan bir formül arıyor iseniz,
Saçınızda incelme başladıysa ve ilerde saç kaybını önlemek istiyorsanız,
Saçlarınızı yıpratmayacak ancak etkili bir saç kaybı önleyici arıyorsanız.

Biorichi Trichogen Saç Bakım Seti,  Şampuan ve Serumdan oluşur. Trichogen : Daha Hızlı Saç Büyümesinin Anahtarı
Daha hızlı saç büyümesi için Trichogen kadar etkili çok az sayıda saç ürünü bulunmaktadır.

Trichogen benzersiz bir trikojenik kompleks – yani saç büyüme kompleksini oluşturan üç ana bileşen bulunur. Botanik, biyoteknolojik ve sentetik kaynaklı sinerjik bileşenlerden oluşan bir karışımdan oluşur. Bu maddeler bir araya getirildiğinde Trichogen haline gelen bir çok bileşenden oluşur.

Sülfopeptitler – Hücresel beslenme ve büyümeyi düzenler ve biyosentez için proteinlerin uyarılmasını sağlar.
Amino asitler – proteinlerin ve melanin pigmentlerinin öncülleri.
Aminosakarit – ekstra hücre papillerini güçlendirmek için öncüdür. B grubunun vitamini – aynı zamanda hücresel beslenmeyi düzenler.
Çinko tuzu – sebum çıktısını düzenlemek için yardımcı olur.
Silikon ve kuaterniyum – Saç kremi için kullanılır

Trichogen saçları sağlıksız bir evreden alıp daha sağlıklı bir büyüme evresine atlamak için kullanılır.
Yaşlandıkça, saç büyüme döngüleri o kadar sık ​​değildir ve daha kısadır. Böylece, her şeyden önce yeni saç büyümesi üretmeye başlayacaksınız. Aynı zamanda saç şablonunu saçak ve saç derisinin estetik kalitesini artıracak, daha kalın yapacak ve daha kalın saçların görünümünü verecektir. Bu madde saç dökülme sayısını düşürür ve saç dökülmesini geciktirici olarak çalışır.

Biorichi Trichogen Saç Bakım Seti‘ nin mükemmel kıvamlandırma özellikleri nedeniyle saçın tarama / fırçalama parametrelerini iyileştirdiği de gösterilmiştir. Saç derinize durumunuz da iyileşir ve sağlıklı hale gelir. Sebas salgısı düzenlenir ve kepek, kaşıntı azaltılacaktır. Trichogen’in UV-B’ye karşı saç üzerinde güçlü bir foto koruyucu etkisi olduğu da gösterildi. Bazı çalışmalarda floresan% 28 oranında artmıştır.

Dolayısıyla sonuç olarak, Biorichi Trichogen Saç Bakım Seti’nin sizin için sağlayabileceği tüm harika faydaları bu yazıda gördüğünüzü ve şimdi “saç sorunlarını basitçe çözdüğünü” anladığınızı umuyoruz.7

Kullanım

Şampuan haftada 2 kere kullanılır. Haftada 2 kereden fazla duş alıyorsak bitkisel diğer şampuanlarımızı kullanabilirsiniz. Kimyasal içerikli şampuan ve sabun kullanmıyoruz.

Serum her gün sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere saç diplerine 10 kez sıkılarak masaj yapılır. Yıkama, kurulama, durulama yapmıyoruz.

Bu şekilde kullanımda 1 ay yetecektir. 3 aydan sonra etkisi rahatlıkla fark edilecektir.

Benzer Ürünler

YUKARI