Trichogen Serum 100 ml

 • Bu ürünü paylaş

Bu ürün stokta yok

4093

Yeni ürün

Biorichi

69,00 TL kdv dahil

88,00 TL kdv dahil

Saçları güçlendirir.Saç derisi üzerinde uzun süre bırakılabilecek , durulamaya gerek kalmayacak şekilde formüle edilmiştir.Saçı besler, korur, bakımını yapar.

Ürün Hakkında

 • Bir arkadaşına tavsiye et

  Bir arkadaşına tavsiye et

  Trichogen Serum 100 ml

  Trichogen Serum 100 ml

  Saçları güçlendirir.Saç derisi üzerinde uzun süre bırakılabilecek , durulamaya gerek kalmayacak şekilde formüle edilmiştir.Saçı besler, korur, bakımını yapar.

  Alıcı :

  * Gerekli alanlar

    veya  İptal

 • Yazdır

ürün açıklama

Saç dökülmesi ve inceltme saçlarıyla ilgili olarak Trichogen’in çok etkili olduğu gösterildi. Trichogen, saç büyümesini teşvik eden saç derisi dolaşımını harekete geçiren bitkisel özlerin birleşimidir. Saçı inceltmek için Minoxidil’e etkili bir doğal alternatif olarak gösterilmiştir ve Minoxidil’in aksine uzun vadeli faydalar vardır.

Daha kalın, daha sağlıklı saç isteyen birçok kişi var. Bu, onları istenen efekti elde etmek için alabilecekleri farklı şampuanlar, jeller ve takviyeleri incelemelerini sağlar. İyi haber şu ki dışarıda epeyce ürün var. Kötü haber, ne olacağını bilmek için içeriğini bilmeniz gerekir. Örneğin, minoxidil ve trichogen, inceltme ve saçsız kılların tedavisinde oldukça popülerdir.

Trichogen, doğal olarak bulunan bitki özlerinden oluşur. DHT’yi teşvik eden beş alfa redüktaz enzimini spesifik olarak hedeflemek için geliştirilen bu bitki özlerinden 14’ü var.

Trichogen, bir kişinin saç derisine artmış kan akışından sorumludur. Saç dökülmesi veya kellik tedavisinde DHT, yağ ve kirden arındırılması çok yararlıdır. Saç follikülleri için kritik olan amino asitler ekler, besinler, vitaminler ve proteinler ekler. Buna ek olarak, aynı zamanda kök gelişimini teşvik ederken anagen fazını / saç büyüme aşamasını teşvik eder.

Biorichi Trichogen Serum genelde başın tacı boyunca saç çizgisi üzerine topikal olarak uygulanır. Foliküllerin uyarılmasıyla saçların yoğunlaşması etkisi vardır.

Benzer Ürünler

YUKARI