İndirimli fiyat! Krill Oil 30 Yumuşak Kapsül

Krill Oil 30 Yumuşak Kapsül

 • Bu ürünü paylaş

Bu ürün stokta yok

13282

Yeni ürün

Green Farma

98,00 TL kdv dahil

118,00 TL kdv dahil

Krill yağı, balık yağına benzer, Omega-3'ün bir biçimidir. Euphausia superba diye adlandırılan Krill türlerinde doğal bir biçimde bulunan bir yağdır.

Ürün Hakkında

 • Bir arkadaşına tavsiye et

  Bir arkadaşına tavsiye et

  Krill Oil 30 Yumuşak Kapsül

  Krill Oil 30 Yumuşak Kapsül

  Krill yağı, balık yağına benzer, Omega-3'ün bir biçimidir. Euphausia superba diye adlandırılan Krill türlerinde doğal bir biçimde bulunan bir yağdır.

  Alıcı :

  * Gerekli alanlar

    veya  İptal

 • Yazdır

ürün açıklama

1- Krill Oil, “Kötü” Kolesterolü Düşürür ve Koroner Hastalığı Önler

Krill yağının en güçlü iddialarından biri bu yağın kalbin sağlığı için yararı iyi araştırılmış ve doğrulanmıştır. Krill yağı grubu ile Placebo grubu arasındaki sonuçları karşılaştıran çalışmalarda, krill yağının kötü kolesterol ve trigliserit düzeylerini azaltma üzerindeki etkisi ve aynı zamanda “iyi” kolesterol üretimini desteklemesi başarılı bulunmuştur. Uzun vadede ise , diyetinize krill yağı takviyesi eklemek kanınızdaki CRP'nin neredeyse% 30 oranında azalmasına neden olabilir.

2- Krill Yağı Eklem Enflamasyonunu Düşürmeye Yardımcı Olur ve Eklem Hastalığını Önler

Artrit veya diğer eklem hastalığı türlerinden muzdarip insanlar, krill yağı takviyesi aldıktan bir sure sonra genel rahatsızlık seviyelerinde iyileşme bildirmişlerdir. Omega 3 asitleri ve kaliteli kril yağı içinde bulunan fosfolipitler, vücudunuzdaki genel iltihap seviyelerinin azaltılmasına yardımcı olurken, aynı zamanda "iyi" yağların üretimini de destekler.

Ayrıca, Krill yağı içinde kapsüllere karakteristik koyu kırmızı rengini veren astaksantin adı verilen antioksidanlar da vardır

Krill yağının bir başka avantajı da, kapsüller çok daha küçük olduğundan daha kolay yutulmasıdır.

Öte yandan, balık yağının, alerjik astım ile ilgili faydaları olduğu, bilinen bir gerçektir. Bu durum da balık yağının en önemli avantajlarındandır

Sonuç olarak, balık yağını Krill yağına benzer faydaları olan, ama daha az etkili bir ürün olarak düşünmemek lazımdır.

Tavsiyemiz, Kril yağının daha pahalı bir ürün olduğunu da düşünürsek tedavi olarak yılda 3-4 kez Krill yağı alınması ve zamanın geri kalanında düzenli balık yağı takviyelerini kullanmaya devam etmenizdir.

3- Krill Yağı PMS Üzerine Faydalı Etkiye Sahiptir (Adet Öncesi Sendrom)

Bazı çalışmalar krill yağının sağlık yararları arasında PMS semptomlarını hafifletme yeteneğinin de olduğunu göstermiştir. Ölçülen ana semptomlar, kadınların adet dönemlerinden önce yaşadığı göğüs hassasiyeti, ruh hali dalgalanmaları ve karın ağrısı seviyeleriydi.
Çalışmanın sonunda kadınların krill yağının sağlığa olan tüm faydalarına ek olarak bu durumlarda da faydalı olduğu görülmüştür.

Benzer Ürünler

YUKARI