Omega 3 Ultimate 50 Yumuşak Kapsül

 • Bu ürünü paylaş

Bu ürün stokta yok

13220

Yeni ürün

Green Farma

82,00 TL kdv dahil

98,00 TL kdv dahil

içindekiler:her bir kapsül; balık yağı, eikosapentaenoikasit (epa), dokosahekzaenoik asit (dha), diğer yağ asitleri, aroma verici (portakal aroması) içermektedir.

Ürün Hakkında

 • Bir arkadaşına tavsiye et

  Bir arkadaşına tavsiye et

  Omega 3 Ultimate 50 Yumuşak Kapsül

  Omega 3 Ultimate 50 Yumuşak Kapsül

  içindekiler:her bir kapsül; balık yağı, eikosapentaenoikasit (epa), dokosahekzaenoik asit (dha), diğer yağ asitleri, aroma verici (portakal aroması) içermektedir.

  Alıcı :

  * Gerekli alanlar

    veya  İptal

 • Yazdır

ürün açıklama

Balık Yağı & Omega 3 nedir ? Vücutta ne işe yarar ?

Esansiyel yağ asitleri (EYA) yaşam için mutlak gerekli olan ve vücutta sentezlenemediğinden diyetle alınması gereken yağ asitleridir. Esansiyel yağ asitleri olan Omega-3 yağ asitlerinin genel kaynağı bitkisel olmakla beraber, Eikosapentanoik asit (EPA) Dokohekzsaenoik asit (DHA) sadece balıklardan elde edilmektedir.

Omega-3 yağ asitleri; büyüme ve gelişmede, kalp ve dolaşım sisteminin sağlıklı şekilde işlemesinde, kan şekerinin düzenlenmesinde, kan kolesterol düzeyinin düzenlenmesinde ve bunlara benzer çok sayıda bedensel ve ruhsal fonksiyonun sağlıklı şekilde yürümesinde önemli rollere sahiptirler.

Omega-3 yağ asitleri sayesinde kalp ve dolaşım sisteminin sağlıklı işlemesine yardımcı olur, bağışıklık sistemi üzerine faydalı etkilerde bulunur, büyüme ve gelişmede etkin rol oynar. Omega-3 yağ asitleri fiziksel ve ruhsal olarak sağlıklı bir yaşam için gereklidirler.

İçindekiler (1 kapsülde) Yetişkinler İçin
Balık Yağı (Fish Oil) 970 mg
Toplam Omega 3 (TG) 650 mg
Eikosapentaenoik Asit (EPA) 340 mg
Dokosahekzaenoik Asit (DHA) 245 mg

İçindekiler:

Her bir kapsül; Balık yağı, Eikosapentaenoikasit (EPA), Dokosahekzaenoik asit (DHA), diğer yağ asitleri, aroma verici (Portakal aroması) içermektedir.

Tavsiye Edilen Günlük Alım Dozu:

1 kapsül bir bardak su ile birlikte ağız yoluyla alınır.

Uyarılar:

Tavsiye edilen günlük dozu aşmayın.Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Saklama Koşulları : 25°C altındaki oda sıcaklığında ve kuru yerde saklayınız.

Benzer Ürünler

YUKARI