Ganoderma Mantarlı Sabun 220 Gr

 • Bu ürünü paylaş

Bu ürün stokta yok

13546

Yeni ürün

Green Farma

25,00 TL kdv dahil

32,00 TL kdv dahil

Reishi mantarı özlü sabun içeriğinde bulunan bitkisel yağlar ve özler sayesinde cildinizi kurutmadan temizler. Keçi sütünün besleyici etkisi ile cildinizde temiz ve ferah bir his bırakır. Kostik , hayvansal yağ ve paraben içermeyen sabunumuzu gün boyu kullanabilirsiniz.

Ürün Hakkında

 • Bir arkadaşına tavsiye et

  Bir arkadaşına tavsiye et

  Ganoderma Mantarlı Sabun 220 Gr

  Ganoderma Mantarlı Sabun 220 Gr

  Reishi mantarı özlü sabun içeriğinde bulunan bitkisel yağlar ve özler sayesinde cildinizi kurutmadan temizler. Keçi sütünün besleyici etkisi ile cildinizde temiz ve ferah bir his bırakır. Kostik , hayvansal yağ ve paraben içermeyen sabunumuzu gün boyu kullanabilirsiniz.

  Alıcı :

  * Gerekli alanlar

    veya  İptal

 • Yazdır

NEYE İYİ GELİR?

ürün açıklama

Reishi mantarı özlü sabun içeriğinde bulunan bitkisel yağlar ve özler sayesinde cildinizi kurutmadan temizler. Keçi sütünün besleyici etkisi ile cildinizde temiz ve ferah bir his bırakır. Kostik , hayvansal yağ ve paraben içermeyen sabunumuzu gün boyu kullanabilirsiniz. Reişhi mantarı lucidium özütü *keçi sütü (keçi sütünün protein değeri anne sütüne eşdeğerdir)

Reishi Sabunu’nun özünü oluşturan Kırmızı Reishi (Ganoderma lucidum), cildi koruyarak yaşlanmayı geciktirici özelliği nedeniyle gençlik ilacı adıyla bilinmektedir. Çin Tıbbında yaklaşık 4000 yıldır tedavi amaçlı kullanılan Reishi Mantarı cildin su dengesini düzenleyerek elastik ve nemli kalmasını sağlar. Özellikleri ve Faydaları Düzenli kullanımında Anti-Aging (yaşlanma karşıtı) etkisi vardır.

Yapılan araştırmaları Reishi mantarı içeren sabun ve besin takviyelerini düzenli kullanmanın cildin diri, nemli ve canlı kalmasına, yaşlanma belirtilerinin etkisinin azalmasına, ince çizgilerin,çatlakların neden olduğu dejenere olmuş dokunun düzelmesine, doğanın özellikle güneş ışınlarının cilde verdiği hasarın önlenmesine yardımcı olduğunu gösteriyor.

Keçi Sütü Sabunu Ciltteki Siyah Noktaları Temizliyor: Keçi sütü sabunu içerdiği proteinler sayesinde siyah noktaya ve akneye neden olan tüm bakterileri öldürüyor. Eğer akne ve siyah nokta probleminiz varsa keçi sütü sabununu düzenli kullanarak yok edebilirsiniz. Bu sayede pürüzsüz ve temiz bir cilde sahip olabilirsiniz.

Keçi Sütü Sabunuyla Cildinizdeki Gözenekleri Sıklaştırın: Keçi sütü sabunu cildinizde oluşabilecek bakterileri gidermekle kalmaz, cildinizdeki gözeneklerin sıklaşmasına ve he zamankinden daha genç görünmesineyardımcı olur.

Keçi Sütü Sabununda Yüksek Oranda Protein ve pH seviyesi Var: Keçi sütü sabununda yüksek miktarda protein bulunmaktadır. Aynı zamanda keçi sütünün pH seviyesi cilt üzerindeki kimyasal maddeleri ve bakterileri yok etmektedir. Aynı zamanda alfa-hidroksi asit içeren keçi sütü cildin ölü deriden kurtulmasını sağlar.

0 halde Green Farma Ganoderma (Reishi) Mantarı ve keçi sütü ile geliştirilmiş doğal sabununu mutlaka deneyin.

El, vücut ve saç temizliğiniz için kullanabileceğiniz Green Farma Ganoderma Mantarlı Sabun çok avantajlı bir fiyata sizin, olabilir.

1 pakette 110 gr x 2 adet Ganoderma Mantarlı sabun bulunuyor.

Doğal bir peeling etkisi oluşturur.
A vitamini açısından zengin olduğu için cilt yapısını onarır.
Petra Ganoderma sabunumuz, reishi mantarı içeriğiyle cildi korur ve hücreleri yeniler.
Allantoin içeriğiyle cildi kurutmaz, yumuşatır ve nemlendirir.

* Sivilce
* Yara
* Sedef
* Egzama
* Mantar
* Vitiligo (masaj yaparak sürüp ciltte en az 10-15 dk. bekletiniz)
(10-15 günde farkı göreceksiniz)

Kullanım:

Yüzünüzü bol köpük ile yıkadıktan sonra maske şeklinde 2-3 dakika bekletin ve daha sonra yüzünüzü soğuk su ile durulayınız.

Benzer Ürünler

YUKARI